E-book 8 krokov ako zvýšiť svoju efektivitu je určený pre každého. Nie je rozdiel, či riešite svoju efektivitu v práci alebo v súkromnom živote. Princípy, ktoré uvádzam, sa dajú využiť vo viacerých oblastiach vášho života. Dokonca si dovolím tvrdiť, že môže byť inšpiráciou, alebo min. potvrdením pre ľudí, ktorí vnímajú, že ich efektivita na maxime. Ja si myslím, že vždy sa dá viac, lebo efektivita nie je len o viac vykonaní práce ale napr. aj o menšom strese.

Odporúčanie ako pracovať s e-bookom

Samotný e-book nie je len publikácia, kde sa dozviete informácie, ale slúži aj ako pracovný zošit. Môžete si ho vytlačiť, no je prispôsobený tak, aby ste si vedeli do neho priamo písať. Cieľom je, aby vám e-book čo najviac pomohol, no na to je potrebné aj niečo spraviť. Na konci každej kapitoly sú pre vás pripravené úlohy a bude dobré, aby ste si dané úlohy písali priamo do svojho materiálu. Je dôležité sa nad úlohami zamyslieť a prípadne sa k ním vracať. Čím väčšiu pozornosť publikácii dáte, tým bude mať pre vás väčší účinok.

E-book získate prihlásením sa cez formulár nižšie, stačí ak zadáte svoje meno a emailovú adresu. Do niekoľko minút vám príde email s linkou na stiahnutie e-booku. Ak používate Gmail, môže sa stať, že vám ebook príde do reklám.

Stiahnite si e-book zdarma

Group 3 Created with Sketch.